• Index
  •  » Gry Trenerskie
  •  » Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

#1 2010-12-15 15:44:34

Dawn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 12
Punktów :   

Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Byłeś nad brzegiem a koło ciebie była twoja płaszczka. Na sobie miałeś plecak a w nim trzy kanapki. Wyciągnąłeś jedną i zacząłeś jeść powoli wstałeś oddalając się od Mantyke i zacząłeś szukać cienkich patyków na rozpałkę. Gdy tak szedłeś zauważyłeś Skorupi lecz ominąłeś go i szedłeś dalej obok zielonej rośliny leżały dwa kamienie. Podniosłeś je aby rozpalić ognisko. Po 10 minutach zacząłeś biec przed siebie. Nagle potknąłeś się ponieważ,był poukładany stos cienkich patyków. Pozbierałeś je wszystkie i już chciałeś wrócić do pokemona lecz z tyłu zauważyłeś groźna Aipom która sama je ułożyła a ty jej zabrałeś. Zacząłeś uciekać nie miałeś przy sobie żadnego pokemona bo płaszczka była w morzu. Uciekałeś bardzo szybko a małpka biegłą za tobą abyś oddał jej patyki. Nie oddałeś ale w końcu dotarłeś do Mantyke a ta obudziła się i ucieszyła na twój widok. Gdy ujrzała biegnącego za tobą pokemona użyła Bańki wodnej a małpka wkurzyła sie jeszcze bardziej była wściekła i to mocno. Ty stanąłeś koło swojego pokemona. Zaczynała się poważna bitwa.

Offline

 

#2 2010-12-15 19:23:15

Paul

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Okej Mantyke przygotuj się jak Aipom będzie cię atakował chowaj się w wodzie ona\on nie ma żadnych szans.
Mantyke skocz i użyj Fali Dźwiękowej i schowaj się w wodzie. Następnie podpłyń do brzegu używając Bańki wodnej Uda ci się!.

Offline

 

#3 2010-12-15 19:32:43

Dawn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Gdy płaszczka chciała zaatakować Falą Dźwiękową atak się powiódł. Lecz gdy użyła Bańki Wodnej Aipom użył Zdziwienia. Płaszczka zgłupiała i zaczęła atakować siebie samą. Co teraz postanawiasz zrobić?

Offline

 

#4 2010-12-15 19:35:38

Paul

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

No nie muszę coś zrobić Mantyke obudź się nie atakuj siebie twoim przeciwnikiem jest Aipom nie ty proszę nie atakuj siebie Kocham Cię nie zapominaj o naszym treningu Proszę!.

Offline

 

#5 2010-12-15 19:42:34

Dawn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Kiedy opowiadałeś płaszcze historię wzruszyła się a gdy na koniec dodałeś Zaczniemy porządny trening zakodowała to sobie w sercu i gdy teraz powiedziałeś nie zapominaj o naszym treningu! dotknęło ją słowo trening i otrząsnęła się. Małpka zadziwiła się że tak szybko wyszła z trudnej sytuacji zdziwiła się i znieruchomiała.
Mantyke:93
Aipom:86

Offline

 

#6 2010-12-15 19:47:59

Paul

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Wiedziałem Mantyke że słowo Trening poskutkuje bo kiedy patrzyłem w twoje oczy w tedy kiedy opowiadałem ci moją historię to były wzruszone i to bardzo. Mantyke wykorzystaj okazję użyj Bańki Wodnej a także Zdziwienia. Gdy Aipom będzie się atakować i gdy podejdzie do brzegu to użyjesz w tedy Akcji żeby poleciała na drzewo postaraj się WYGRAMY! (wykrzyknąłem).

Offline

 

#7 2010-12-15 19:55:20

Dawn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Aipom nagle ocknęła się i wyskoczyła na swoim ogonie w górę. Lecz gdy spadła na dół i byłą na ziemi Mantyke użył Zdziwienia i małpka atakowała siebie Drapaniem potem Sypnięciem Piasku. Wyglądało to tak że, Aipom swoim ogonem wzięła piasek i sypnęła sobie w oczy. Nie wiedziała gdzie idzie bo była blisko brzegu i w tedy płaszczka celnie trafiła małpkę swoim ciałem a ta poleciała na drzewo. Cały czas była pod wpływem Zdziwienia i użyła jeszcze raz Drapania. Strasznie cierpiała ledwo co się trzymała.
Mantyke:Tyle samo życia
Aipom:42+Zdziwienie

Offline

 

#8 2010-12-15 19:59:44

Paul

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Nie mogłem patrzeć jak cierpi więc wyjąłem pokeball i rzuciłem czerwono-białą piłeczką prosto w małpkę. Czekałem lekko przerażony kiedy światełko przestanie migać ponieważ, pomyślałem że, już mi nie zaufa i będzie się bała mnie. Cały czas czekałem głaskając Mantykę.

Offline

 
  • Index
  •  » Gry Trenerskie
  •  » Mantyke i ja zaczynamy porządny trening i wszyscy docenią mnie!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kutnowskagruparajdowa.pun.pl www.zakonsparta.pun.pl www.dominacja.pun.pl www.logistycznie.pun.pl www.klan-es-el.pun.pl